Laimas Ziemassvētku stāsts

Kad māju jumti apsniguši tik ļoti, ka atgādina ar pūdercukuru apkaisītus zefīra kalnus. Kad lāstekas pilsētas gaismās vizuļo visās varavīksnes krāsās kā saldākās karameles. Kad svētku eglītes tiek rotātas ar mantiņām, kas tikpat košas kā iecienītāko konfekšu papīriņi, un kad apkārt nedaudz satraukti čalo balsis par dāvanām, par dzejolīšiem, par gardiem ēdieniem un par svētku brīnumiem. Ir skaidrs: gada skaistākais laiks – Ziemassvētku laiks – ir klāt!

Laima, iedvesmojoties no svētku gaidīšanas prieka, ir radījusi īpašu Ziemassvētku kolekciju, kurā katrs produkts jau ir gatavs dāvināšanai – ar pārdomātu svētku dizainu un debešķīgi gardu saturu. Vieni jaunās saldumu kolekcijas dizainos saskatīs Rīgas Doma laukuma ainiņas, citi – kādas sev vien zināmas ielas vai pilsētas skatu. Vēl kāds iztēlē uzburs ainas no savām mīļākajām pasakām vai filmām. Ziemassvētku omulīgā sajūta katram ir cita, bet ikviena no tām ir salda prieka piepildīta.

Mazākajiem kārumniekiem veltītā saldumu kolekcija ir rotāta ar jautriem zvērēniem, kas aicināt aicina kopā doties meklēt Ziemassvētku brīnumu. Varbūt to var atrast saldumu paciņās ar mīļākajām konfektēm vai starp čaukstošiem konfekšu papīriņiem? To uzzināt var tikai, atverot saldumu paciņu un izbaudot īstu Ziemassvētku garšu, ko uzbur vissaldākās Laimas konfektes…