Par Laimu

“Laimas” saldumu veikali Rīgā un sešās citās Latvijas pilsētās ir kā mazas saldumu vēstniecības, kurās nonākot, apstājas laiks. Jau sperot pirmo soli pāri slieksnim, tevi ieskauj Mīlestība un gandrīz sagaršojams šokolādes aromāts. Šeit tu atradīsi savus jau iecienītos zīmolu “Laima”, “Selga”, “Staburadze” saldumus, un smaidīgas pārdevējas tev pastāstīs par tiem, kurus ir vērts, bet vēl nav gadījies nogaršot. Dažos no mūsu veikaliem ir arī kafejnīcas, kurās vari atvilkt elpu no ikdienas skrējiena un ļauties saldiem, nesteidzīgiem mirkļiem, baudot karsto šokolādi vai kafiju ar savas iecienītās kūkas gabaliņu.

Arī šogad Orkla Latvija komanda ir parūpējusies un izveidojusi daudzveidīgas Ziemassvētku dāvanas.

Piedāvājumā ir dažādi jau sagatavoti dāvanu komplektu paraugi. Kā arī ir iespēja noformēt individuālus dāvanu komplektējumus. Dāvanas tiek veidotas no iecienītiem “Laima” un “Selga” zīmolu produktiem.

Ja vēlies savus bērnus, draugus un kolēģus iepriecināt ar Ziemassvētku paciņām, tās var pasūtīt arī visos “Laimas” saldumu veikalos Latvijā. Vai var rakstīt uz e-pastu veikals.davanas@laima.lv vai zvanīt pa tālruni 29628477.

Gada izskaņai tuvojoties, kad Ziemassvētku sajūta jau tiko jaušama, ieskaties, kā vairākos “Laimas” saldumu veikalos skatlogi pārvēršas Ziemassvētku pasakā.