Laima Ziemassvētku saldumi un šokolāde un Ziemassvētku stāsts

Ziemassvētku stāsts

Smalkam sniedziņam gardi kraukšķot zem Taviem lēnajiem soļiem, nupat iebristā taciņa rāda ceļu pazīstamā virzienā. Visapkārt vizuļo un spoži mirdz svētku virteņu gaisma. Tā atstarojas smailajās lāstekās, un visa pasaule šķiet aizturējusi elpu brīnuma gaidās… Caur leduspuķu rotātajiem logiem sprakšķ kamīnu mestās uguntiņas. Un garie skursteņi veļ baltas dūmu kupenas mierīgajās debesīs. Sals kniebj vaigos un pirkstu galos, bet sirds ir siltuma pilna. Vēl tikai mirklis, un atvērsies mājas durvis, kur kopā sanākuši visi Tavi mīļie. Pūkainām skujām un košām rotām būs krāšņota eglīte, skanēs priecīgas čalas. Silti apskausies lielie un mazie, un pat kāda prieka asara rotāsies viņu sejās. Skanēs dziesmas un karsti kūpēs svētku mielasts.


Ziemassvētku kolekcija

Laima Ziemassvētku saldumi un šokolāde uzbur svētku pasaku ar jau iemīļotiem saldumiem, krāšņām un izsmalcinātām dāvanām, un izciliem garšu salikumiem.

“Laima” ienesīs vēl vairāk mīlestības gada siltākajos un gaišākajos svētkos, dāvinot saldus prieka mirkļus īpašā Ziemassvētku kolekcijā. Silti un piesātināti aromāti, bagātīgas un izsmalcinātas garšas, kas radīs mājīguma sajūtu svētkus svinot ģimenes lokā, kā arī viesojoties pie mīļajiem draugiem. “Laima” aicina uzburt savu svētku pasaku ar jau iemīļotiem saldumiem konfekšu izlasēs,  klasiskajām konfektēm, ar kurām tik patīkami dalīties ar savu tuvāko un maziem saldiem kumosiņiem, kas radīs smaidu ikkatra sejā. Laima Ziemassvētku saldumi un šokolāde ir radīta katram, lai atrastu ko piemērotu sev – pārliecinošu tumšās šokolādes garšu, eleganto piena šokolādes maigumu un sapņaino baltās šokolādes vilinājumu, ko papildina rieksti, augļi un Rīgas Melnais Balzāms.

Laima Ziemassvētku saldumi un šokolāde ir kolekcija, kas vilina nogaršot un baudīt. Baltā šokolāde, augļu sukādes, kanēlis, šīs ir tikai dažas no sastāvdaļām un garšām, ar kurām sevi un tuvos palutināt. Ieskaties šajā saitē, kur redzama visi Ziemassvētku kolekcijas produkti: https://www.laima.lv/produkta-kolekcija/ziemassvetki/

 

Ziemassvētku sapnis

Katram ir savs Ziemassvētku stāsts, un Tu vari palīdzēt piepildīt Ziemassvētku sapni kādam bērnam, ja apmeklēsi Laima labdarības namiņu, kas darbojas no 22.novembra līdz 22.decembrim, Rīgā, pie Laimas pulksteņa. Uzzini vairāk par iespēju uzburt Ziemassvētkus kādai mazai sirsniņai: https://www.laimasnamins.lv/