Laima Ziemassvētku stāsts

Ziemassvētku stāsts

Smalkam sniedziņam gardi kraukšķot zem lēnajiem soļiem, nupat iebristā taciņa rāda ceļu pazīstamā virzienā. Visapkārt vizuļo un spoži mirdz svētku virteņu gaisma, kas atstarojas smailajās lāstekās. Caur leduspuķu rotātajiem logiem sprakšķ kamīnu mestās uguntiņas, kamēr garie skursteņi veļ baltas dūmu kupenas mierīgajās debesīs. Sals kniebj vaigos un pirkstu galos, bet sirds ir siltuma pilna – un visa pasaule šķiet aizturējusi elpu brīnuma gaidās. Vēl tikai mirklis un atvērsies mājas durvis, kur kopā sanākuši visi Tavi mīļie. Pūkainām skujām un košām rotām būs izkrāšņota eglīte, visapkārt skanēs priecīgas čalas, silti apskausies lielie un mazie un karsti kūpēs svētku mielasts.


Ziemassvētku kolekcija

“Laima” Ziemassvētku saldumi uzburs svētku pasaku ar jau iemīļotiem kārumiem, krāšņām dāvanām un izciliem garšu salikumiem. Siltie un piesātinātie aromāti ienesīs vēl vairāk mīlestības gada siltākajos un gaišākajos svētkos.

“Laima” Ziemassvētku kolekcija ir radīta tā, lai ikviens atrastu sev tīkamāko – pārliecinošu tumšās šokolādes garšu, eleganto piena šokolādes maigumu vai sapņaino baltās šokolādes vilinājumu, ko papildina rieksti, augļi un Rīgas Melnais Balzams. Tie vilina nogaršot un baudīt – palutini sevi vai savus mīļos, izvēloties Ziemassvētku kolekcijas produktus!

Ziemassvētku paciņas

Ja vēlies savus bērnus, draugus un kolēģus iepriecināt ar Ziemassvētku paciņām, raksti uz e-pastu veikals.davanas@laima.lv vai zvani pa tālruni 29628477. Ziemassvētku paciņas var arī pasūtīt visos “Laimas” saldumu veikalos Latvijā.


Ziemassvētku sapnis

Jau astoto gadu “Laima” aicina cilvēkus līdzdarboties un palīdzēt piepildīt mazo sirsniņu Ziemassvētku sapņus. “Laimas” labdarības namiņš ir vieta, kur trūcīgu ģimeņu bērnu vēlēšanās sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi šos sapņus piepildīt. Namiņš Apmeklē “Laima” labdarības namiņu klātienē Rīgā pie Laimas pulksteņa no 22. novembra līdz 22. decembrim vai izvēlies bērna kartīti internetā.