Par Laimu

“Laima” tāfelīšu loterija

Vai sen esi kārojis braukt ar jaunu auto? Tagad Tev ir tāda iespēja! Pērc jebkuru “Laima” šokolādes tāfelīti no šī gada 1. jūlija līdz 21. augustam un ļauj laimei Tev »

15 aizraujoši stāsti par zīmolu “Laima”

Zīmols “Laima” apvieno tradīcijas, vērtības un meistarību vairāk nekā 150 gadu garumā. Tas ir zīmols, kas pazīstams paaudžu paaudzēs un katram nozīmē ko savu. “Laima” ir stāsts par mīlestību, kas »

“Laima” 150 gadu jubilejas kolekcija

Ar lepnumu ziņojam, ka zīmols “Laima” šogad atzīmē 150 gadu jubileju! “Laima” sevī iemieso mīlestības stāstu par sev mīļajiem, vēsturi, vērtībām un savām saknēm. Tā vienmēr ir bijusi Latvijas dzīves priecīgo »

Zīmols “Laima” radījis pirmo pop-up veikalu Latvijā, kurā var norēķināties ar mīlestības solījumu

Mīlestības dienas noskaņās zīmols “Laima” durvis vēra pirmajam pop-up veikalam Latvijā, kurā varēja norēķināties tikai ar mīlestības solījumu. Pop-up veikals bija atvērts 13. februārī tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” no plkst. »

“Laimas” jaunajā ražotnē Ādažos iemūrē vēstījumu nākamajām paaudzēm

2020.gada 22. janvārī Ādažos, Laimas ielā 6, pie jaunās “Laimas” ražotnes iemūrēta laika kapsula, kas sevī glabā laba vēlējumus no Latvijas Republikas zemkopības ministra Kaspara Gerharda, “Orkla” grupas un “Orkla »

“Laimas” labdarības namiņā šogad piepildīti vēl 1 500 bērnu sapņi

2019. gada 22. decembrī noslēdzās šī gada “Laimas” labdarības namiņa projekts, kurā ar nedalītu sabiedrības atbalstu piepildīti 1 500 bērnu sapņi par sen kārotām dāvanām svētkos. Kopumā no 2019. gada »

Pirmajās divās nedēļās “Laimas” labdarības namiņā piepildīti 535 bērnu sapņi

Jau teju divas nedēļas pie “Laimas” pulksteņa “Laimas” labdarības namiņš pulcē labdarus, kas aicināti sagādāt prieku un radīt Ziemassvētku brīnumu bērniem ar dažādiem sociālajiem statusiem no 20 Latvijas novadiem. “Laimas” »

Valsts prezidents ar kundzi viesojas “Laimas” labdarības namiņā

Šodien, 22. novembrī, jau astoto gadu pēc kārtas pie “Laimas” pulksteņa durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš ar mērķi sagādāt prieku un radīt Ziemassvētku brīnumu 1 500 bērniem ar dažādiem sociālajiem statusiem »

“Laimas” labdarības namiņš vērs durvis jau 22.novembrī

22.novembrī, septīto gadu pēc kārtas, savas durvis ver “Laimas” labdarības namiņš, lai piepildītu to bērnu kvēlākos sapņus, kuru ģimenes Ziemassvētkos pašas tos nevar nodrošināt.

Ziemassvētku paciņas

  Arī šogad Orkla Latvija komanda ir parūpējusies un izveidojusi daudzveidīgas Ziemassvētku dāvanas. Piedāvājumā ir dažādi jau sagatavoti dāvanu komplektu paraugi. Kā arī ir iespēja noformēt individuālus dāvanu komplektējumus. Dāvanas »

Atzīmē “Laimas” ražotnes spāru svētkus.

2019. gada 7. oktobrī “Orkla Latvija” kopā ar “Laimas” ražotnes darbiniekiem, Ādažu novada domes un būvkompānijas “Merks” pārstāvjiem atzīmēja jaunās “Laimas” ražotnes spāru svētkus, godinot pēdējā celtniecības posma uzsākšanu.  “Orkla »

Dāvini mīlestību ar Laima!

Iegādājies Laima produktus, reģistrē čeku mājaslapā un laimē vērtīgas balvas! No 01.10.2019. līdz 03.11.2019. pērc loterijas produktu, saglabā pirkuma čeku un reģistrē to. Reģistrēt var neierobežotu čeku skaitu, sūtot īsziņu »

Iemīļotā konfekte “Trifele” atzīmē 90 gadu jubileju

2019.gadā zīmols “Laima” atzīmē konfektes “Trifele” 90 gadu jubileju, kopš tās ražošanas uzsākšanas. Mūsdienu “Trifeles” pirmsākumi meklējami jau 1929. gadā, kad trifeles ražoja un reklamēja “Laimas” dibinātājs Teodors Rigerts.   »

Tiek pārtraukta “Laima” loterija “Notikumi jānosvin!”

Vēlamies Jūs informēt, ka sākot ar 18.09.2019. tiek pārtraukta “Laima” loterija “Notikumi jānosvin!” (loterijas atļaujas Nr. 5837), kas bija plānota periodā 03.09.2019 – 30.09.2019. Tā tika pārtraukta saistībā ar tehniskajām »

“Laimas” loterijas uzvarētāja saņem balvā jaunu auto

Jau septiņus gadus vasaras periodā zīmols “Laima” saviem lojālajiem patērētājiem un šokolādes mīļotājiem piedāvā lielo šokolādes tāfelīšu loteriju, kas norisinās jūlijā un augustā. Viss, kas  jāizdara, lai piedalītos loterijā – »

Foto: “Laimas” fabrikas pagalmā svin Šokolādes svētkus

2019.gada 11. jūlijā “Laimas” fabrikas pagalmā ar vērienīgu pasākumu programmu tika atzīmēti Šokolādes svētki, kas tika organizēti kā dāvana Rīgas iedzīvotājiem un viesiem no Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” Starptautiskajā »

Divās “Laimas” saldumu loterijās laimēti ceļojumi vairāku tūkstošu eiro vērtībā

Pēdējos mēnešos zīmols “Laima” priecējis ar divām saldām loterijām. Viena no tām bija “Saldumu dienu” loterija, kas norisinājās maijā, kad, iegādājoties jebkuru “Laimas” produktu “Mans Rimi” veikalos, bija iespēja reģistrēt »

“Laima” aicina 11. jūlijā uz “Šokolādes svētkiem”

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima”, godinot Starptautisko šokolādes dienu, aicina Rīgas iedzīvotājus un viesus uz “Šokolādes svētkiem” 2019. gada 11. jūlijā “Laimas” šokolādes fabrikas pagalmā, Miera ielā 22, Rīgā. No »

“Pārvērt šokolādi automašīnā!”

Piedalies vasaras loterijā un laimē Opel Crossland auto, vai kādu no 9 naudas balvām 100 Eur vērtībā, vai saldumu grozu.   Lai piedalītos, pērc jebkuru 1 šokolādes tāfelīti un reģistrē »

Četras zefīru pozitīvās īpašības, kuras vērts zināt

Plānots, pārdomāts uzturs un fiziskās aktivitātes ir ļoti nozīmīgas, lai dzīvotu pilnvērtīgi un ar prieku.  Tieši sabalansēts uzturs un fiziskās aktivitātes sniedz iespēju baudīt dzīvi un palutināt sevi ar saldumiem. »

Uzsāk “Laimas” ražotnes būvniecību

2019. gada 24. aprīlī “Orkla Latvija” vadības komanda kopā ar “Orkla” grupas, Ādažu novada domes un būvniecības firmas “Merks” pārstāvjiem atklāja “Laimas” jaunās ražotnes būvniecību. Drīzumā tiks pabeigta būvlaukuma iekārtošana, »

“Laima“ savu divdesmito veikalu atklās “Akropolē”

“Orkla Latvija”, investējot 60 tūkstošus eiro, 4. aprīlī atklās divdesmito “Laimas” veikalu iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole”, Rīgā, Maskavas ielā 257. “Mēs vēlamies būt tuvāk mūsu lojālajiem klientiem, lai būtu »

“Laima” iepazīstina ar ekskluzīvu rozā šokolādi

Vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” saldumu zīmols “Laima” papildina “Laima Exclusive” produktu klāstu ar augstākās kvalitātes dabisko “Ruby” jeb rozā šokolādi, kas gatavota ar rokām. »

“Laimas” labdarības namiņā piepildīti 1 500 bērnu sapņi

Šī gada 23. decembrī noslēdzās “Laimas” labdarības namiņa septītā sezona, kurā kopumā tika iepriecināti 1 500 bērni no maznodrošinātām ģimenēm vienpadsmit Latvijas novados. Pateicoties vairākiem tūkstošiem atbalstītāju, ir izdevies bērniem »

“Laimas” labdarības namiņa aicinājumam atsaukušies vairāk nekā 800 labdari

Šodien aprit piecpadsmit dienas, kopš durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš, kas jau septīto gadu aicina radīt svētku brīnumu un ienest to Latvijas maznodrošināto ģimeņu mājās, sarūpējot to bērniem viņu kārotās »

Godinot Latvijas simtgadi, atvērts jauns “Laimas” veikals Vecrīgā

Investējot vairāk nekā 95 tūkstošus eiro, “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” atvēris valsts simtgadei veltītu Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” veikalu Vecrīgā, Vaļņu ielā 28. “Esam ļoti priecīgi par godu Latvijas »

Durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš

Jau septīto gadu pie leģendārā “Laimas” pulksteņa līdz 23. decembrim visi Latvijas iedzīvotāji un viesi ir aicināti apmeklēt “Laimas” labdarības namiņu, lai palīdzētu piepildīt Latvijas maznodrošinātu ģimeņu bērnu sapņus Ziemassvētkos. »

“Laima” – mīlētākais zīmols savā kategorijā Latvijā

“Laima” nemainīgi ir mīlētākais zīmols saldumu kategorijā un kopējā topā “Laima” ieņem 20. vietu kā vienīgais pārtikas zīmols starp Top 20 zīmoliem Latvijā. “Ja ir kāds pārtikas zīmols, kas asociējas »

Par 32% pieaug pieprasījums pēc “Laimas” graudaugu batoniņiem

Vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārdošanas dati liecina, ka šā gada pirmajos septiņos mēnešos par 32% pieaudzis pieprasījums pēc “Laimas” graudaugu batoniņiem. Attīstot alternatīvo uzkodu »

Šokolādes svētki “Laimas” fabrikas pagalmā pulcē vairāk nekā 6500 apmeklētāju

Vakar, 11. jūlijā, par godu Starptautiskajai šokolādes dienai Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” rīkoja Šokolādes svētkus, sarūpējot Rīgas iedzīvotājiem un viesiem gardus un interesantus pārsteigumus, kā arī daudzveidīgu svētku programmu »

Aicina uz Šokolādes svētkiem “Laimas” fabrikas pagalmā

Par godu Starptautiskajai šokolādes dienai Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” aicina uz Šokolādes svētkiem 2018. gada 11.jūlijā. Šajā dienā Rīgas iedzīvotājiem un viesiem “Laimas” šokolādes fabrikas pagalmā, Miera ielā 22 »

Noskaidrotas “Laimas” zefīru loterijas “Dodies saldā ceļojumā!” 2018.gada uzvarētājas

Laimas zefīru loterija “Dodies saldā ceļojumā!” ir noslēgusies, pasniedzot divas dāvanu kartes ceļojumam 2000 eiro apmērā. Vienu no tām laimēja Valentīna Šulte , kura iegādājās savus mīļākos zefīrus Maigums ar »

“Laimas” pulkstenis uzposts Dziesmu un deju svētkiem

Gatavojoties XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, kas sāksies jaunnedēļ, Latvijā mīlētākais saldumu zīmola “Laima” komanda šodien, 29. jūnijā, uzposa un izrotāja svētkiem vienu no centrālajiem Rīgas objektiem »

Atvērts jauns “Laimas” saldumu veikals tirdzniecības centrā “Rīga Plaza”

“Laimas” saldumu tirdzniecības veikalos vienmēr pieejams plašākais “Laimas”, “Selgas” un “Staburadzes” sortiments, kā arī produktu jaunumi, ar kuriem iepazīstina zinošas pārdevējas. Papildus tam vairākos “Laimas” saldumu veikalos ir arī kafejnīcas, »

Ar vairāk nekā divām tonnām saldumu “Laima” atbalstīs Dziesmu un Deju svētkus

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” turpina savu klātesamību tautai svarīgos notikumos un ar lielu prieku gatavojas XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem. Svētku laikā “Laima” dažādu pasākumu ietvaros »

Veikalos nonāk iedzīvotāju iecienītākās “Laimas” vēsturiskās konfektes “Karakums” un “Talismans”

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu Latvijas simtgadei ražos divas vēsturiskās konfektes “Karakums” un “Talismans”, kas jau atrodamas veikalu plauktos. Abas konfektes kā iecienītākās no 10 “Laimas” vēsturiskajām konfektēm »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investē 220 000 eiro jaunā balto zefīru pakošanas iekārtā

Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investējis 220 tūkstošus eiro balto zefīru pakošanas iekārtā. Jau 2018. gada vasarā veikalu plauktos nonāks »

Cilvēki Latvijā visvairāk mīl dabu un ģimeni

Šī gada 4. maijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un iemīļotākais saldumu zīmols “Laima” sveica Latvijas iedzīvotājus Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, piedaloties “LV100” organizētajos Baltā galdauta svētkos ar īpašu »

“Laima” sveiks iedzīvotājus Baltā galdauta svētkos

Šī gada 4. maijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un iemīļotākais saldumu zīmols “Laima” sveiks Latvijas iedzīvotājus Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, ar īpašu aktivitāti piedaloties “LV100” organizētajos Baltā galdauta »

Par 190% pieaug pieprasījums pēc “Laimas” ekskluzīvās produkcijas

Šī gada pirmajos trīs mēnešos par 190% pieaudzis pieprasījums pēc Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” ekskluzīvās produkcijas, salīdzinot ar attiecīgo periodu pērn. Papildus tam šogad pieaudzis arī šī segmenta eksporta »

Konkursa “Labākais jaunais produkts 2017” laureātu vidū “Ādažu Čipsi” un “Maigums” zefīri

Izvērtējot valsts mazumtirdzniecības tīklu tirdzniecības inovācijas un patērētāju viedokļus, pasaulē vadošā tirgus izpētes kompānija “Nielsen” Latvijā un Lietuvā apbalvojusi labākos jaunos produktus. Latvijā konkursā “Labākais jaunais produkts 2017” “Ādažu īstie »

Apbalvota “Laimas” loterijas “Piepildi sapni” galvenās balvas ieguvēja

Vakar, 26. martā, “Laimas” šokolādes muzejā tika apbalvota Latvijas mīlētākā saldumu zīmola “Laima” loterijas “Piepildi sapni” galvenās balvas ieguvēja Aiva Barovska, kura saņēma 6 000 eiro lielu laimestu sava sapņa »

Investējot 46 tūkstošus eiro, tiek atvērts pirmais “Laimas” veikals Ādažos

Latvijā vadošais šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, investējot 46 tūkstošus eiro, atvēris Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” veikalu Ādažos. 2018. gadā »

Zīmols “Laima” atbalsta Dziesmu un Deju svētkus

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” pagājušās sestdienas rītā iepriecināja ar saldu sveicienu  XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu pircējus, kuri jau no agra rīta pulcējās rindās, lai »

Atklāj rekonstruēto “Laimas” pulksteni

Šodien, 29.decembrī, Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu Latvijas simtgadei atklāja atjaunotu leģendāro “Laimas” pulksteni, piešķirot tam jaunu izskatu, kā arī nebijušus elementus, kas padarījuši to ievērojamāku, spožāku un »

“Laimas” labdarības namiņā piepildīti 1 600 bērnu sapņi

Šī gada 23.decembrī noslēdzās viens no sirsnīgākajiem Ziemassvētku projektiem – “Laimas” labdarības namiņš, iepriecinot 1 600 maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnus. Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” »

8 interesanti fakti par “Laimas” pulksteni

Par godu Latvijas simtgadei šī gada 29. decembrī plkst. 11.30 tiks atklāts rekonstruētais “Laimas” pulkstenis. Vairākus gadu desmitus leģendārais “Laimas” pulkstenis ir skaitījis mirkļus, gadus un notikumus, kas ik dienas »

Ielūgums uz rekonstruētā “Laimas” pulksteņa atklāšanu

Aicinām Jūs uz svinīgo rekonstruētā “Laimas” pulksteņa atklāšanu š.g. 29. decembrī plkst. 11:30, pie Brīvības pieminekļa “Laimas” pulksteņa vēsturiskajā atrašanās vietā. “Laimas” pulkstenis jau vairākus gadu desmitus ir iecienīta tikšanās »

”Laimas” labdarības namiņu jau apmeklējuši vairāk nekā divi tūkstoši cilvēku

Jau sesto gadu “Laimas” labdarības namiņš aicina Latvijas iedzīvotājus un viesus iepriecināt maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnus, piepildot kādu no viņu kvēlākajiem sapņiem par sen kārotām dāvanām svētkos. Šogad pirmajās divās »

Piecas patiesības par šokolādi

Šokolāde ir viens no iecienītākajiem saldumiem ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā – tas ir unikāls konditorejas izstrādājums, kas radīts no kakao ar īpašu meistaru lietpratību. Šokolāde ir dabīgs saldums, »

TOP piecas tumšās šokolādes pozitīvās īpašības

Tumšā šokolāde ir no kakao radīts saldums, ko cilvēki visā pasaulē iecienījuši un novērtējuši kopš seniem laikiem. Varētu pieņemt, ka šokolāde popularitāti iemantojusi ne tikai tās neatkārtojamās garšas dēļ, bet »

Uzsākta “Laimas” pulksteņa rekonstrukcija

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu Latvijas simtgadei uzsāk “Laimas” pulksteņa rekonstrukciju, kas tiks pabeigta līdz 2017. gada 29. decembrim. Atjaunotais “Laimas” pulkstenis ir “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” »

“Laima” aicina dāvāt Ziemassvētku prieku maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērniem

Šodien, 24.novembrī, durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš, kas jau sesto gadu pēc kārtas aicina Latvijas iedzīvotājus un viesus piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par sen kārotām Ziemassvētku dāvanām. »

“Laima” iepazīstina ar kārdinošu tumšās šokolādes produktu līniju

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investējis vairāk nekā 100 000 eiro Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” tumšās šokolādes segmenta attīstībā, radot vienota dizaina līniju »

Par godu Latvijas simtgadei “Laima” 2018. gadā ražos vēsturiskās konfektes “Karakums” un “Talismans”

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu Latvijas simtgadei radīja projektu “Nostalģija”, kura ietvaros atgādināja Latvijas iedzīvotājiem par saldākajām vēstures lappusēm un svarīgākajiem dekāžu notikumiem. Projekta laikā “Laima” aicināja ikvienu »

Ielūgums uz “Laimas” labdarības namiņa atklāšanu

Uzsākot gada gaišāko svētku gaidīšanas periodu, zīmols “Laima” jau sesto gadu pēc kārtas aicinās visus Latvijas iedzīvotājus un viesus apmeklēt “Laimas” labdarības namiņu, lai palīdzētu piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu »

Simts gadi šokolādes konfekšu vēsturē Latvijā

Par godu Latvijas simtgadei, kuru atzīmēsim 2018. gadā, esam sākuši šķetināt un pārskatīt šo pēdējo simts gadu vēsturi no dažādiem rakursiem. Šodien mēs arvien vairāk aizdomājamies par to, kā konkrētas »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” iepazīstina ar jaunu zīmolu “DRAKO”

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” radījis jaunu ģimenes zīmolu “DRAKO”, kas izstrādāts speciāli Baltijas tirgum. Jaunā zīmola produktu klāstā ietilpst dažāda veida mīkstās konfektes, »

“Laima” un “Ādažu Čipsi” – mīlētākie saldumu un uzkodu zīmoli Latvijā

Latvijā vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” zīmoli “Laima” un “Ādažu Čipsi” pārliecinoši ieņēmuši līderu pozīcijas arī šī gada mīlētāko zīmolu topā. Iemīļotāko saldumu un uzkodu »

Trīs gadu laikā investējot līdz pat 20 miljoniem eiro, jaunā “Laima” ražotne tiks celta Ādažos

Pēc rūpīga izvērtēšanas procesa ir pieņemts lēmums, ka jaunā “Laima” ražotne tiks celta Ādažos. Izvēlētā ražotnes celtniecības vieta nodrošinās “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar izaugsmes iespējām ražošanas apjoma, mēroga »

Starptautiskās šokolādes dienas svinības Rīgā apmeklē vairāk nekā 2 700 viesi

Latvijā iemīļotākais saldumu zīmols “Laima” 11. jūlijā Rīgas iedzīvotājus un viesus aicināja uz īpašām Starptautiskās šokolādes dienas svinībām. Visas dienas garumā Miera ielā 22 – gan pie “Laima” šokolādes fabrikas, »

Ar īpašiem pasākumiem 11. jūlijā Rīgā atzīmēs Starptautisko šokolādes dienu

Latvijā iemīļotākais saldumu zīmols “Laima” 11. jūlijā aicina uz īpašām Starptautiskās šokolādes dienas svinībām. Visas dienas garumā Rīgas iedzīvotājiem un viesiem Miera ielā 22, gan pie “Laima” šokolādes fabrikas, gan »

“Laima” šokolādes dizaina soliņu Rīgā veidos Imants Zutis

Vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” konkursā par dizaina soliņa izveidi 11. tramvaja pieturvietā „Laima” virzienā uz Mežaparku uzvarējusi ideja par “Laima” šokolādes konfekšu “Asorti” »

Iedzīvotāji visvairāk pateicas Latvijai par brīvību, skaisto dabu un ģimeni

Latvijas iedzīvotāji visvairāk savai valstij ir pateicīgi par brīvību, skaisto dabu, draugiem un ģimeni, četriem gadalaikiem un tradīcijām. Savukārt lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka viņi Latviju padara skaistāku, radošāku, mīļāku, »

Leģendārā konfekte “Serenāde” atzīmē 80 gadu jubileju

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Šogad “Laima” svin īpašu notikumu, jo leģendārā konfekte “Serenāde” atzīmē 80 gadu jubileju. “Leģenda »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” izsludina konkursu šokolādes dizaina soliņa izveidei Rīgā

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” aicina māksliniekus pieteikties konkursam par dizaina soliņa izveidi 11. tramvaja pieturvietā „Laima” virzienā uz Mežaparku. “Latvijā mīlētākais saldumu zīmols »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē 52% no saražotajiem “Maigums” zefīriem

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē 52% no Latvijā ražotajiem “Laima” zefīriem “Maigums”. 2016. gadā pieauga “Maigums” eksporta apjomi tādos tirgos kā Izraēla, Īrija un »

“Laima” piedalās lielākajā Krievijas pārtikas un dzērienu izstādē

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pēc divu gadu pārtraukuma šonedēļ prezentē “Laima” produkciju lielākajā Krievijas ēdienu un dzērienu izstādē “Prodexpo” Maskavā. “Krievija ir nozīmīgs eksporta »

“Laima” un “Taffel” iepazīstina ar jaunumiem pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē Ķelnē

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” šonedēļ piedalās pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē “ISM 2017” Ķelnē, prezentējot zīmolu “Laima” un “The Original Taffel Snacks” produkciju. »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” veiks daudzmiljonu eiro investīcijas jaunas ražotnes būvniecībā

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” veiks daudzmiljonu eiro investīcijas jaunas, mūsdienīgas un  multifunkcionālas ražotnes būvniecībā Latvijā. Jaunā ražotne sniegs uzņēmumam iespējas attīstīt daudz modernāku un efektīvāku ražošanu, nodrošināt stabilu produktu »

“Laimas” namiņā šogad piepildīti 1 200 bērnu sapņi

Šī gada 2. janvārī ir noslēdzies “Laimas” namiņa projekts. “Laimas” namiņa un Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji izsaka pateicību Latvijas iedzīvotājiem un viesiem par rekordlielu atsaucību un sniegto palīdzību, lai piepildītu »

Vaira Vīķe-Freiberga un citas sabiedrībā pazīstamas personības piepilda bērnu sapņus “Laimas” namiņā

Šogad, kad tiek atzīmēta “Laimas” namiņa piecu gadu jubileja, piedzīvota apbrīnojama cilvēku atsaucība un jau izvēlētas 1100 kartītes, bet vēl 100 bērnu sapņi gaida to piepildījumu. Šogad, rādot piemēru un »

5 ieteikumi, kā radīt svētku noskaņu

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšana laiks ir tieši tas brīdis gadā, kad ir jāizmanto iespēja un jāuzbur sev svētku noskaņa it visur, kur iespējams. Iedvesmojoties no Latvijā mīlētākā saldumu zīmola »

“Laimas” namiņā vairāk nekā 300 bērnu sapņi vēl gaida piepildījumu

Šogad pirmajās divās “Laimas” namiņa darbības nedēļās piedzīvota rekordliela cilvēku atsaucība un no namiņa brīnumu egles paņemtas jau gandrīz 900 kartītes. Tā kā atsaucība ir tik ievērojama, “Laimas” namiņa organizatori »

“Laima” aicina radīt svētku brīnumu Latvijas maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm

Šodien, 25. novembrī, jau piekto gadu pēc kārtas Rīgas centrā pie leģendārā “Laimas” pulksteņa atklāts “Laimas” namiņš, kura darbības mērķis ir ar sabiedrības atbalstu piepildīt vairāk nekā 1 100 Latvijas »

Izaicina rīkoties TAGAD

Jaunais “Laima” piena šokolādes zīmols “TAGAD” noslēdzis pirmo izaicinājumu sēriju, kurā četras nedēļas pēc kārtas nejauši sastapti cilvēki pie leģendārā “Laima” pulksteņa tika izaicināti rīkoties tagad un doties elpu aizraujošos »

Investējot 1,6 miljonus modernās ražošanas iekārtās, “Laima” ražotājs pārsteidz ar unikālu konfekšu kolekciju

Latvijā vadošais saldumu un sāļo uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investējis 1,6 miljonus eiro mūsdienīgu ražošanas iekārtu iegādē. Jauno konfekšu ražošanas iekārtu tehnoloģijas garantē daudzveidīgas iespējas jaunu »

Saldumu zīmoli „Selga”, „Laima” un „Staburadze” gūst atzinību „Mīlētāko zīmolu topā”

Vadošā konditorejas un uzkodu ražošanas uzņēmuma Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” zīmols „Laima” saglabā savas līdera pozīcijas starp mīlētākajiem saldumu zīmoliem, ieņemot pirmo vietu, savukārt zīmoli „Selga” un “Staburadze” attiecīgi ceturto »

“Laima” sadarbībā ar “Latvijas balzams” piedāvā patiesu Latvijas garšu – konfektes ar Rīgas Melnā balzama upeņu krēmu

Latvijā un ārvalstīs iecienīto zīmolu “Laima” un “Latvijas balzams” sadarbībā radītais produkts, konfektes ar Rīgas Melnā balzama upeņu krēmu, ir īpašs baudījums, ko apvij garšu maģiskais duets – tumšā “Laima” »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investē 1,5 miljonus eiro “Laima” zefīru un marmelādes ražotnes pilnveidošanā

Vadošais konditorejas un uzkodu ražošanas uzņēmums Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” noslēdz pērn uzsākto vērienīgo investīciju programmu ražotņu telpu un darba apstākļu uzlabošanai, kā arī ražošanas procesa pilnveidošanai, kopumā »

Jau trešo gadu aicina uz Šokolādes skolu

Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” šokolādes muzejā jau trešo gadu pēc kārtas, šā gada 10. augustā un 24.  augustā, organizēs unikālo Šokolādes skolu, kuras ietvaros mazajiem gardēžiem būs iespēja nogaršot »

Par 56% pieaug “Laima” piena šokolādes pārdošanas apjomi

Vadošajam konditorejas un uzkodu ražotājam Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pēc veiktajiem uzlabojumiem mīlētākā saldumu zīmola “Laima” piena šokolādes ražošanas tehnoloģijā, kā arī jaunas piena šokolādes līnijas “Tagad” ieviešanas, »

“Laima” šokolādes tāfelīšu vasaras loterija 2016

No 18.jūlija līdz 28.augustam iegādājies jebkuras 2 no “Laima” 100 g šokolādes tāfelītēm “Vāverīte”, “Lācītis Ķepainītis”, “Selga ar cepumu gabaliņiem”, “Sarkanā Magone”, “Trifele”, “Lukss”, “Rigonda”, “Serenāde”, “Krējuma” vai “Piena šokolāde »

7 interesanti fakti par šokolādi

Šodien, 11. jūlijā, tiek atzīmēta Vispasaules šokolādes diena. Tam par godu Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” no agra rīta Rīgā īpaši sveica 11. tramvaja pasažierus. Tika sarūpēti gardi saldumi un »

Pieci iemesli, kādēļ rīkoties TAGAD

“Brand Capital Latvia” 2015. gada dati liecina, ka 62% Latvijas iedzīvotāju vēlas attiecības, bet nevēlas riskēt. Tie arī apstiprina, ka 75% cilvēku visvairāk nožēlo to, ko nav saņēmušies izdarīt un »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investē 1,5 miljonus eiro piena šokolādes ražošanā un iepazīstina ar jaunu produktu līniju “Tagad”

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” arEiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu ir veicis uzlabojumus Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” piena šokolādes ražošanas tehnoloģijā un procesos. Ieguldot 1,5 miljonus »

Mīlētākajam saldumu zīmolam “Laima” – jauna vizuālā identitāte

Stiprinot Latvijā mīlētākā saldumu zīmola konkurētspēju, “Laima” ieguvusi jaunu vizuālo identitāti, kas turpina zīmola “Laima” gadu desmitos uzkrātās tradīcijas, bet vienlaikus ieguvusi jaunu, spilgtāku un vitālāku vizuālo veidolu. Pirmais lielais »