Par godu gaidāmajai Latvijas simtgadei tiek atjaunots leģendārais “Laimas” pulkstenis Rīgas centrā, kurš skaita laiku jau kopš 1924.gada, bet kopš 2017.gada decembra apaļās stundās priecē pilsētniekus ar iemīļotākajām Raimonda Paula melodijām, kuras par godu šim notikumam iespēlējis pats Maestro.
Tiek pieņemts nozīmīgs lēmums par jaunas, mūsdienīgas un multifunkcionālas “Laimas” ražotnes būvniecību Latvijā, Ādažos. Jaunā ražotne nodrošinās “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar izaugsmes iespējām ražošanas apjoma, mēroga un jaudas ziņā, kas atbilst kompānijas ilgtermiņa stratēģiskajai attīstības perspektīvai Latvijā. Kopējās investīcijas jaunās ražotnes būvniecībā un turpmākā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” attīstībā nākamo trīs gadu laikā sasniegs līdz pat 20 miljoniem eiro.
Mīlētākajam saldumu zīmolam “Laima” tiek radīta jauna vizuālā identitāte.
„Laima” zīmols kļūst par daļu no SIA “Orkla Confectionery and Snacks Latvija”, kas ir viens no vadošajiem konditorejas un uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs, pārstāvot tādus vēsturiskos zīmolus kā “Selga”, “Staburadze”, ” Ādažu īstie Čipsi”, ” The original Taffel snacks”, “Old Town Bakery”, “Pedro”, “Mammas”, “Laimas” šokolādes muzejs.
Tiek atklāts “Laimas” šokolādes muzejs.
Pirmizrādi piedzīvo filma “Saldumu pilsēta”, kurā atspoguļota Latvijas saldumu ražotāju un “Laima” vēsture kopš pašiem pirmsākumiem.
Tiek atklāta Šokolādes istaba, kas kalpo par pamatu vēlākajam “Laimas” šokolādes muzejam.
Tiek rekonstruēts zīmola „Laima” pulkstenis Rīgas centrā.
Fabrika „Uzvara” tiek pievienota saldumu ražotājam „Laima”, un līdz ar to tādi produkti kā zefīrs un karameles iegūst jaunu zīmolu.
„Laima”, līdzīgi kā citos īpašos notikumos, izdod speciālu saldumu izlasi par godu Olimpiskajām spēlēm Maskavā.
Pieaugot pieprasījumam pēc saldumiem, tiek pabeigta Latvijas saldumu fabriku specializācija, uzņēmumam „Laima” koncentrējoties uz šokolādes izstrādājumu ražošanu, bet fabrikai „Uzvara”(iepriekš “Gēgingers) – karameļu, zefīru, pastilu un halvas ražošanu.
„Laimā” ražo 169 dažādus saldumus, un to skaitā ietilpst konfektes Serenāde, Trifele, Sarkanā Magone, Vāverīte un Prozit.
„Laima” tiek nacionalizēta, saldumu fabrikas „Gēgingers” vārds tiek nomainīts uz „Uzvara”
Rīgā atrodas pieci „Laima” zīmola veikali, kamēr citās lielākajās Latvijas pilsētās veikalu kopskaits sasniedz 10. „Laima” saldumi tiek eksportēti uz ASV, Lielbritāniju. Āfriku, Franciju un Zviedriju.
Latvijas valdība uzpērk AS “Rigerts” un “Laima” akcijas rūpnīcas apvieno, tāpēc pamatoti var teikt, ka mūsdienu “Laima” šokolādes gatavošanas prasme sākusies 1870.gadā ar Rigerta fabrikas nodibināšanu.
„Laima” saldumu meistars, atzīstoties mīļotajai sievietei savās jūtās, rada oriģinālu konfekti, kurai tiek dots vārds „Serenāde”.
„Lielais Pulkstenis” Rīgas centrā tiek izrotāts ar „Laima” logotipu. Kopš tā laika tas sabiedrībā ir zināms kā „Laima” pulkstenis.
Tiek pabeigta Staņislava Borbala projektētā „Laima” administrācijas ēka uz Miera un Palīdzības ielas stūra.
Saldumu ražotājs „Laima” ražo dažāda veida saldumus, tai skaitā – košļājamo gumiju.
“Maķedonijas” dibinātāji izveido jaunu akciju sabiedrību ar nosaukumu “Laima”.
Rīgas centrā tiek novietots centrālais pulkstenis, kas sākotnēji sabiedrībā bija zināms kā “Lielais pulkstenis”.
Vairāki ebreju tirgotāji nodibina saldumu fabriku “Maķedonija”, kurā sākotnēji strādā tikai četri darbinieki. Fabrika atradās Rīgā, tagadējā Miera ielā (toreiz – Katrīnes iela). Uzņēmums strauji auga, paplašināja darbību, un 1930. gadā tajā strādāja jau 500 darbinieki.
Tiek dibināta Gēgingera fabrika, kas ražo visu, sākot no šokolādes un beidzot ar zivju konserviem. Gēgingera fabrika kļuva par Rigerta fabrikas lielāko konkurentu.
Rīgā, Zaļajā ielā 4 Teodors Rigerts atver pirmo šokolādes ražotni Latvijā. Gadu gaitā Rigerta fabrika kļuva par vienu no lielākajām saldumu ražotājām Baltijā un Krievijā.