Laima
  • LV
  • RU
  • EE
  • EN
  • Sk
  • LT

Laima

Laima ir leģenda ar mīlestības smaržu. Ar ekskluzīvu un plašu saldumu klāstu, ar īstas šokolādes kārdinošo aromātu un neatkārtojamo garšu Laima nes prieku ikvienam  un sapņiem ļauj pacelties spārnos.

Uzzināt vairāk

Laima Exclusive

Neatkārtojami un pārsteigumu pilni kā pati dzīve ir Laima Exclusive sērijas saldumi. Smalki un unikāli tie pilnībā ir Laimas meistaru rokām darināti.

Uzzināt vairāk

Selga

Cepumi, ko iecienījušas jau vairākas paaudzes. Klasiskajiem, kantainajiem cepumiem, kurus atceramies vēl no bērnības, kad tie kopā ar pienu un ievārījumu šķita kā gardākais deserts pasaulē, pievienojušās arī citas garšas – īru krēma, šokolādes, iebiezinātā piena un citas. Tie ieguvuši arī jaunas formas, lai pielāgotos dažādām situācijām, kad gribas kādu cepumiņu – maziņi klasiskie kvadrātiņi ballītēm, krekeri – kā uzkoda pie dzērieniem.

Uzzināt vairāk

Fantāzija

Mēs, Laimas meistari, no paaudzes paaudzē radām leģendārus saldumus jau 140 gadus. Daudzi ir pārsteigti: kā gan mums tas visu laiku izdodas? Atklāsim nelielu noslēpumu: ļaujieties brīvai fantāzijai un šokolādes maģiskajai iedarbībai biežāk! Šokolādes konfekšu izlasē Fantāzija esam ielikuši visu labāko. Šo konfekšu recepte apvieno pasaules pieredzi labākās šokolādes pagatavošanā ar vēlmi pārsteigt Laimas saldumu cienītājus ar ko nebijušu.

Uzzināt vairāk

Serenāde

Īsta mīlestība ir varenāka par laiku. To pierāda fakts, ka jau paaudžu paaudzēs Serenāde ir viena no saldummīļu iecienītākajām konfektēm, kuras garšas simfoniju veido tieši tās pašas sastāvdaļas, kas tika izmantotas, gatavojot pirmo, oriģinālo Serenādi 1937. gadā – augļu želeja, aprikozes, rieksti un mazliet vien konfekšu meistaram zināmas maģijas.

Uzzināt vairāk

Vāverīte

Konfektēm Vāverīte ir bērnības garša un smarža. Gardajā šokolādē paslēpušies drupinātu lazdu riekstu gabaliņi un maigā pralinē harmonija Vāverītes garšas nianses padara neaizmirstamas.

Uzzināt vairāk

Lukss

Greznība, sarkanas rozes, virmojošas kaislības... Tas viss un vēl vairāk atrodams Lukss tumšās šokolādes tāfelītēs un konfekšu kārbās. Klasiska tumšā šokolāde, kuras receptūra gadu gaitā nav mainīta, bet ir ieguvusi jaunu izpausmes formu arī konfekšu izskatā. Patiesa greznība sākas ar Lukss.

Prozit

Uz veselību! Chin-chin! Cheers! Na zdorovje! PROZIT! Maigas liķiera konfektes labam garastāvoklim – un līksmība var sākties! Šokolādes salduma un dažādu liķieru viegli reibinošās garšas dzīvespriecīgā kompozīcija, kas ir bijusi neatņemama svinību sastāvdaļa gadu desmitos.

Uzzināt vairāk

Maigums

Tik maigs, tik mutē kūstošs... tik netverams. Tas ir kā silts vasaras vējš, kas glāsmaini sasilda un liek pasmaidīt. Zefīrs – Maigums. Saldā un kārdinošā šokolādē.  Tik neaizmirstama un brīnumaina kā romantiska tikšanās reize glāsmainā vasaras vakarā.

Mammas cepumi

Arī mammu vajag palutināt. Bet visu ģimeni tikmēr palutinās Mammas cepumi. Tie ir kā radīti kopīgai atpūtai un priekam. Katrs cepumiņš ir brīnumgards un gluži kā mammas mīļām rokām cepts – no tīra lauku sviesta, ar tumšās šokolādes gabaliņiem, ar kakao un Indijas riekstiem un ar rīvētu sieru – tik maigi un smaržīgi.

Ekstra

Kad nepieciešams mazliet iedvesmas, vienalga – darbā, mājās vai kinoteātrī, Ekstra rada enerģiju un prieku turpināt iesākto. Tie ir produkti ikdienai par pieejamāku cenu, saglabājot Laimas augstos standartus produktu ražošanā.