Laima
  • LV
  • RU
  • EE
  • EN
  • Sk
  • LT

Zīmola Selga akcijā “Par īstu bērnību” sarūpēta zīdaiņu dzeltes diagnostikas aparatūra

20.05.2015

Pateicoties sabiedrības līdzdalībai zīmola Selga akcijā “Par īstu bērnību” sagādāta jaundzimušo dzeltes diagnostikas aparatūra Rīgas Dzemdību namam un P.Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcai, lai veicinātu savlaicīgu un mazulim saudzīgu bilirubīna līmeņa noteikšanu. Zīmola Selga sociālā kampaņas “Par īstu bērnību” laikā no katra akcijas laikā iegādātā zīmola Selga produkta 1 eiro cents tika ziedots nepieciešamās diagnostikas aparatūras -  bilirubinometru iegādei, kas ļauj veikt bilirubīna līmeņa noteikšanas procedūru maksimāli saudzīgi, aiztaupot sāpīgo procedūru daudzumu jaundzimušajiem un spriedzi viņu vecākiem. Kopumā jaundzimušo dzeltes diagnostikas iekārtu iegādei saziedoti 14 000 eiro.

Lasīt vairāk

Zīmols Selga akcijā “Par īstu bērnību” aicina ziedot zīdaiņu dzeltes diagnostikas iekārtu iegādei

08.04.2015

Zīmols Selga, turpinot korporatīvās sociālās atbildības iniciatīvu, aicina sabiedrību iesaistīties akcijā “Par īstu bērnību” un palīdzēt sarūpēt jaundzimušo dzeltes diagnostikas iekārtas Rīgas Dzemdību namam un P.Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcai, lai veicinātu savlaicīgu un mazulim saudzīgu bilirubīna līmeņa noteikšanu. Zīmola Selga sociālā kampaņa “Par īstu bērnību” norisināsies no 7.aprīļa līdz 20.maijam, no katra akcijas laikā iegādātā zīmola Selga produkta 1 eiro cents tiks ziedots nepieciešamās diagnostikas aparatūras -  bilirubinometru iegādei.

Lasīt vairāk

Noslēdzies Orkla un NP Foods grupas uzņēmumu iegādes darījums

12.03.2015

Ir noslēdzies NP Foods un tam piederošo uzņēmumu Laima, Staburadze, Staburadzes Konditoreja, Gutta, Saldumu tirdzniecība, NP Logistics un Margiris iegādes darījums.  

Lasīt vairāk

Saldumu fabrika Laima atklājot 145. jubilejas gadu, godina ilggadīgos uzņēmuma darbiniekus

09.03.2015

Leģendārā saldumu fabrika Laima ar vērienīgu pasākumu Latvijas Nacionālajā operā atklāj Laimas 145 gadu pastāvēšanas jubilejas gadu un godina ilggadīgos uzņēmuma darbiniekus. Atzīmējot leģendārās saldumu fabrikas Laima 145. jubilejas gadu plānotas dažādās aktivitātes visa gada garumā, iepazīstinot sabiedrību ar saldumu fabrikas Laima vēsturi un atklājot Laimas šokolādes pagatavošanas meistarības mākslu.

Lasīt vairāk

Laima sveic starptautiskajā sieviešu dienā Bērnu slimnīcas ārstes, māsiņas un mazo pacientu māmiņas

09.03.2015

Tradicionāli arī šā gada 8.martā – Starptautiskajā sieviešu dienā – saldumu fabrika Laima iepriecināja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Neanatoloģijas nodaļas, Anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļas māsiņas, ārstes un mazo pacientu māmiņas ar Laimas saldumiem, aicinot šajos pavasara svētkos izvēlēties Mīlestību un dāvāt to saviem mīļajiem.  

Lasīt vairāk