Laima
  • LV
  • RU
  • EE
  • EN
  • Sk
  • LT
 “Laima” dubulto eksporta apjomus uz ASV

“Laima” dubulto eksporta apjomus uz ASV

07.10.2015Preses relīzes

Saldumu ražotājs “Laima” dubultojis šī gada laikā dubultojis eksporta apjomus uz ASV tirgu, eksportējot 140 tonnas saldumu salīdzinājumā ar 70 tonnām saldumu 2014.gadā. Pieaugums atspoguļo divu gadu neatlaidīgu darbu, paplašinot “Laima” saldumu tirdzniecību no beznodokļu (duty free) tirdzniecības vietām uz lielveikaliem, kā arī uzsākot privātās preču zīmes (private label) produktu ražošanu ASV klientiem.

Lasīt vairāk
Oktobra piedāvājumi saldumu veikalos Laima
Laima atzīta par Latvijas mīlētāko saldumu zīmolu

Laima atzīta par Latvijas mīlētāko saldumu zīmolu

24.09.2015Preses relīzes

Zīmols “Laima” arī šogad ieguvis pirmo vietu starp saldumu un uzkodu ražotājiem Latvijas Mīlētāko zīmolu TOPā. Latvijas sabiedrība īpaši atzīmēja “Laima” produkcijas nemainīgo kvalitāti un izdevīgumu.

Lasīt vairāk

Pēc renovācijas atklāts “Laima” saldumu veikals Tallinas ielā

28.08.2015Preses relīzes

Pēc renovācijas durvis vēris jauns “Laima” saldumu veikals, kas atrodas vēsturiskā “Staburadze” firmas veikala vietā – “Staburadze” ražotnes ēkā, Tallinas ielā 72/74. Veikals renovēts atbilstoši “Laimas Mīlestības vēstniecības” konceptam, un tā sortimentā nopērkami iecienīto saldumu zīmolu “Laima”, “Selga” un “Staburadze” produkti, kā arī pieejami baudīšanai uz vietas veikala kafejnīcas daļā. Veikala renovācijā ieguldīti 55 tūkstoši eiro.

Lasīt vairāk
Rīgas svētkos pilsētniekus priecēs Laimas Mīlestības vēstniecība

Rīgas svētkos pilsētniekus priecēs Laimas Mīlestības vēstniecība

11.08.2015Preses relīzes

Šo sestdien un svētdien, 15. un 16.augustā, Rīgas svētku ietvaros Laima aicina pilsētniekus un Rīgas viesus uz Laimas Mīlestības vēstniecību, kas atradīsies Esplanādē, kur katru svētku dienu jau no plkst. 10:00 līdz 22:00 risināsies pasākums “Laima – saldākā Rīgas iemītniece”. Laimas Mīlestības vēstniecībā apmeklētāji varēs iejusties īpašā retro atmosfērā, baudot Laimas šokolādes meistaru labākos darinājumus un iztēlojoties Rīgu visu Laimas 145 gadu pastāvēšanas laikā.

Lasīt vairāk