Laima
  • LV
  • RU
  • EE
  • EN
  • Sk
  • LT
"Laimas" šokolādes muzejs
"Laimas" šokolādes muzejs
"Laimas" šokolādes muzejs
"Laimas" šokolādes muzejs
<>

 

Laima glabā daudzas liecības par laikiem, cilvēkiem un Mīlestību un tagad tie ir apkopoti šokolādes muzejā ar unikālu un interaktīvu ekspozīciju un iespēju pašu acīm vērot kā top šokolādes brīnums!

Vairāk par cenām un darba laikiem:  http://www.laimasokoladesmuzejs.lv

*Kas kopīgs „Laimas” šokolādes muzejam ar Luvru un Londonas Nacionālo mākslas galeriju?

Lai „Laimas” šokolādes muzeja ekspozīcija būtu labi saskatāma un baudāma jebkuros apstākļos – gan saulainā dienā, gan tad, kad ar saules gaismu neesam lutināti, muzeja ekspozīcijās ir izmantots īpašs Latvijā ražots GroGlass „neredzamais” stikls.
Stiklu no abām pusēm neredzamu padara vairākkārtējs metāla oksīda kārtiņu pārklājums, pie tam tas pasargā ekspozīciju no kaitīgajiem UV stariem, kas palīdz novērst mākslas darbu izbalēšanu.

„Laimas” šokolādes muzejā šo stiklu vari redzēt diarāmā – ainavā ar indiāni un kakao pupām, kā arī interaktīvajā mašīnā, kur katram pašam ir iespēja izveidot savu personalizēto šokolādes tāfelīti.

Top Laima Šokolādes muzejs

Latvijas šokolādes leģenda Laima glabā daudzas liecības par laikiem, cilvēkiem un mīlestību. Mēs gribētu tajās dalīties ar jums!

Kopā ar kakao pupām ceļosim no tālā Gvinejas līča Āfrikā līdz Rīgai, iepazīsim šokolādes maģiju un redzēsim to seno dienu lieciniekus, kad šokolādes ceļš Latvijā tikai sākās.

Savā vēsturiskajā vietā – Miera un Palīdzības ielas stūrī – atgriezīsies vairāku rīdzinieku paaudžu iemīļotais saldumu veikals un kafejnīca. Arī pati muzeja ēka ir nacionālā saldumu ražošanas lepnuma Laima vēstures lieciniece. Šo Latvijas industriālā mantojama sarakstā iekļauto namu 1939. gadā projektēja arhitekts Staņislavs Aloizs Borbals.

Laima dzīvesstāstā savas lappuses ierakstījuši tās meistari, darbinieki, unikālie produkti un panākumi visā pasaulē. Savs stāsts par Laimu ir ikvienam, kurš mīl šokolādi.

Šokolādes muzejs Laima aicina atsaukties Latvijas saldumu leģendas dzīves stāsta lieciniekus un katru, kurš muzejam var piedāvāt interesantus materiālus. Rakstiet uz e-pastu: muzejs@laima.lv vai rakstot uz Rīga, Miera iela 22 LV1001 ar norādi Šokolādes muzejs Laima, un veidosim Laima stāstu kopā!

Sekojiet ziņām par Šokolādes muzeja Laima atvēršanu www.laima.lv/ekskursijas/,
http://www.draugiem.lv/laima/, http://www.facebook.com/LaimaSaldumi http://twitter.com/LaimaSaldumi.