Par Laimu

Atklāj rekonstruēto “Laimas” pulksteni

Šodien, 29.decembrī, Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu Latvijas simtgadei atklāja atjaunotu leģendāro “Laimas” pulksteni, piešķirot tam jaunu izskatu, kā arī nebijušus elementus, kas padarījuši to ievērojamāku, spožāku un »

“Laimas” labdarības namiņā piepildīti 1 600 bērnu sapņi

Šī gada 23.decembrī noslēdzās viens no sirsnīgākajiem Ziemassvētku projektiem – “Laimas” labdarības namiņš, iepriecinot 1 600 maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnus. Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” »

8 interesanti fakti par “Laimas” pulksteni

Par godu Latvijas simtgadei šī gada 29. decembrī plkst. 11.30 tiks atklāts rekonstruētais “Laimas” pulkstenis. Vairākus gadu desmitus leģendārais “Laimas” pulkstenis ir skaitījis mirkļus, gadus un notikumus, kas ik dienas »

Ielūgums uz rekonstruētā “Laimas” pulksteņa atklāšanu

Aicinām Jūs uz svinīgo rekonstruētā “Laimas” pulksteņa atklāšanu š.g. 29. decembrī plkst. 11:30, pie Brīvības pieminekļa “Laimas” pulksteņa vēsturiskajā atrašanās vietā. “Laimas” pulkstenis jau vairākus gadu desmitus ir iecienīta tikšanās »

”Laimas” labdarības namiņu jau apmeklējuši vairāk nekā divi tūkstoši cilvēku

Jau sesto gadu “Laimas” labdarības namiņš aicina Latvijas iedzīvotājus un viesus iepriecināt maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnus, piepildot kādu no viņu kvēlākajiem sapņiem par sen kārotām dāvanām svētkos. Šogad pirmajās divās »

Piecas patiesības par šokolādi

Šokolāde ir viens no iecienītākajiem saldumiem ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā – tas ir unikāls konditorejas izstrādājums, kas radīts no kakao ar īpašu meistaru lietpratību. Šokolāde ir dabīgs saldums, »

TOP piecas tumšās šokolādes pozitīvās īpašības

Tumšā šokolāde ir no kakao radīts saldums, ko cilvēki visā pasaulē iecienījuši un novērtējuši kopš seniem laikiem. Varētu pieņemt, ka šokolāde popularitāti iemantojusi ne tikai tās neatkārtojamās garšas dēļ, bet »

Uzsākta “Laimas” pulksteņa rekonstrukcija

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu Latvijas simtgadei uzsāk “Laimas” pulksteņa rekonstrukciju, kas tiks pabeigta līdz 2017. gada 29. decembrim. Atjaunotais “Laimas” pulkstenis ir “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” »

“Laima” aicina dāvāt Ziemassvētku prieku maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērniem

Šodien, 24.novembrī, durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš, kas jau sesto gadu pēc kārtas aicina Latvijas iedzīvotājus un viesus piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par sen kārotām Ziemassvētku dāvanām. »

“Laima” iepazīstina ar kārdinošu tumšās šokolādes produktu līniju

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investējis vairāk nekā 100 000 eiro Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” tumšās šokolādes segmenta attīstībā, radot vienota dizaina līniju »

Par godu Latvijas simtgadei “Laima” 2018. gadā ražos vēsturiskās konfektes “Karakums” un “Talismans”

Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” par godu Latvijas simtgadei radīja projektu “Nostalģija”, kura ietvaros atgādināja Latvijas iedzīvotājiem par saldākajām vēstures lappusēm un svarīgākajiem dekāžu notikumiem. Projekta laikā “Laima” aicināja ikvienu »

Ielūgums uz “Laimas” labdarības namiņa atklāšanu

Uzsākot gada gaišāko svētku gaidīšanas periodu, zīmols “Laima” jau sesto gadu pēc kārtas aicinās visus Latvijas iedzīvotājus un viesus apmeklēt “Laimas” labdarības namiņu, lai palīdzētu piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu »

Simts gadi šokolādes konfekšu vēsturē Latvijā

Par godu Latvijas simtgadei, kuru atzīmēsim 2018. gadā, esam sākuši šķetināt un pārskatīt šo pēdējo simts gadu vēsturi no dažādiem rakursiem. Šodien mēs arvien vairāk aizdomājamies par to, kā konkrētas »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” iepazīstina ar jaunu zīmolu “DRAKO”

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” radījis jaunu ģimenes zīmolu “DRAKO”, kas izstrādāts speciāli Baltijas tirgum. Jaunā zīmola produktu klāstā ietilpst dažāda veida mīkstās konfektes, »

“Laima” un “Ādažu Čipsi” – mīlētākie saldumu un uzkodu zīmoli Latvijā

Latvijā vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” zīmoli “Laima” un “Ādažu Čipsi” pārliecinoši ieņēmuši līderu pozīcijas arī šī gada mīlētāko zīmolu topā. Iemīļotāko saldumu un uzkodu »

Trīs gadu laikā investējot līdz pat 20 miljoniem eiro, jaunā “Laima” ražotne tiks celta Ādažos

Pēc rūpīga izvērtēšanas procesa ir pieņemts lēmums, ka jaunā “Laima” ražotne tiks celta Ādažos. Izvēlētā ražotnes celtniecības vieta nodrošinās “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar izaugsmes iespējām ražošanas apjoma, mēroga »

Starptautiskās šokolādes dienas svinības Rīgā apmeklē vairāk nekā 2 700 viesi

Latvijā iemīļotākais saldumu zīmols “Laima” 11. jūlijā Rīgas iedzīvotājus un viesus aicināja uz īpašām Starptautiskās šokolādes dienas svinībām. Visas dienas garumā Miera ielā 22 – gan pie “Laima” šokolādes fabrikas, »

Ar īpašiem pasākumiem 11. jūlijā Rīgā atzīmēs Starptautisko šokolādes dienu

Latvijā iemīļotākais saldumu zīmols “Laima” 11. jūlijā aicina uz īpašām Starptautiskās šokolādes dienas svinībām. Visas dienas garumā Rīgas iedzīvotājiem un viesiem Miera ielā 22, gan pie “Laima” šokolādes fabrikas, gan »

“Laima” šokolādes dizaina soliņu Rīgā veidos Imants Zutis

Vadošā konditorejas un uzkodu ražotāja Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” konkursā par dizaina soliņa izveidi 11. tramvaja pieturvietā „Laima” virzienā uz Mežaparku uzvarējusi ideja par “Laima” šokolādes konfekšu “Asorti” »

Iedzīvotāji visvairāk pateicas Latvijai par brīvību, skaisto dabu un ģimeni

Latvijas iedzīvotāji visvairāk savai valstij ir pateicīgi par brīvību, skaisto dabu, draugiem un ģimeni, četriem gadalaikiem un tradīcijām. Savukārt lielākā daļa iedzīvotāju uzskata, ka viņi Latviju padara skaistāku, radošāku, mīļāku, »

Leģendārā konfekte “Serenāde” atzīmē 80 gadu jubileju

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. Šogad “Laima” svin īpašu notikumu, jo leģendārā konfekte “Serenāde” atzīmē 80 gadu jubileju. “Leģenda »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” izsludina konkursu šokolādes dizaina soliņa izveidei Rīgā

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” aicina māksliniekus pieteikties konkursam par dizaina soliņa izveidi 11. tramvaja pieturvietā „Laima” virzienā uz Mežaparku. “Latvijā mīlētākais saldumu zīmols »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē 52% no saražotajiem “Maigums” zefīriem

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” eksportē 52% no Latvijā ražotajiem “Laima” zefīriem “Maigums”. 2016. gadā pieauga “Maigums” eksporta apjomi tādos tirgos kā Izraēla, Īrija un »

“Laima” piedalās lielākajā Krievijas pārtikas un dzērienu izstādē

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pēc divu gadu pārtraukuma šonedēļ prezentē “Laima” produkciju lielākajā Krievijas ēdienu un dzērienu izstādē “Prodexpo” Maskavā. “Krievija ir nozīmīgs eksporta »

“Laima” un “Taffel” iepazīstina ar jaunumiem pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē Ķelnē

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” šonedēļ piedalās pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē “ISM 2017” Ķelnē, prezentējot zīmolu “Laima” un “The Original Taffel Snacks” produkciju. »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” veiks daudzmiljonu eiro investīcijas jaunas ražotnes būvniecībā

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” veiks daudzmiljonu eiro investīcijas jaunas, mūsdienīgas un  multifunkcionālas ražotnes būvniecībā Latvijā. Jaunā ražotne sniegs uzņēmumam iespējas attīstīt daudz modernāku un efektīvāku ražošanu, nodrošināt stabilu produktu »

“Laimas” namiņā šogad piepildīti 1 200 bērnu sapņi

Šī gada 2. janvārī ir noslēdzies “Laimas” namiņa projekts. “Laimas” namiņa un Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji izsaka pateicību Latvijas iedzīvotājiem un viesiem par rekordlielu atsaucību un sniegto palīdzību, lai piepildītu »

Vaira Vīķe-Freiberga un citas sabiedrībā pazīstamas personības piepilda bērnu sapņus “Laimas” namiņā

Šogad, kad tiek atzīmēta “Laimas” namiņa piecu gadu jubileja, piedzīvota apbrīnojama cilvēku atsaucība un jau izvēlētas 1100 kartītes, bet vēl 100 bērnu sapņi gaida to piepildījumu. Šogad, rādot piemēru un »

5 ieteikumi, kā radīt svētku noskaņu

Ziemassvētku un Jaunā gada gaidīšana laiks ir tieši tas brīdis gadā, kad ir jāizmanto iespēja un jāuzbur sev svētku noskaņa it visur, kur iespējams. Iedvesmojoties no Latvijā mīlētākā saldumu zīmola »

“Laimas” namiņā vairāk nekā 300 bērnu sapņi vēl gaida piepildījumu

Šogad pirmajās divās “Laimas” namiņa darbības nedēļās piedzīvota rekordliela cilvēku atsaucība un no namiņa brīnumu egles paņemtas jau gandrīz 900 kartītes. Tā kā atsaucība ir tik ievērojama, “Laimas” namiņa organizatori »

“Laima” aicina radīt svētku brīnumu Latvijas maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm

Šodien, 25. novembrī, jau piekto gadu pēc kārtas Rīgas centrā pie leģendārā “Laimas” pulksteņa atklāts “Laimas” namiņš, kura darbības mērķis ir ar sabiedrības atbalstu piepildīt vairāk nekā 1 100 Latvijas »

Izaicina rīkoties TAGAD

Jaunais “Laima” piena šokolādes zīmols “TAGAD” noslēdzis pirmo izaicinājumu sēriju, kurā četras nedēļas pēc kārtas nejauši sastapti cilvēki pie leģendārā “Laima” pulksteņa tika izaicināti rīkoties tagad un doties elpu aizraujošos »

Investējot 1,6 miljonus modernās ražošanas iekārtās, “Laima” ražotājs pārsteidz ar unikālu konfekšu kolekciju

Latvijā vadošais saldumu un sāļo uzkodu ražošanas uzņēmums “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investējis 1,6 miljonus eiro mūsdienīgu ražošanas iekārtu iegādē. Jauno konfekšu ražošanas iekārtu tehnoloģijas garantē daudzveidīgas iespējas jaunu »

Saldumu zīmoli „Selga”, „Laima” un „Staburadze” gūst atzinību „Mīlētāko zīmolu topā”

Vadošā konditorejas un uzkodu ražošanas uzņēmuma Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” zīmols „Laima” saglabā savas līdera pozīcijas starp mīlētākajiem saldumu zīmoliem, ieņemot pirmo vietu, savukārt zīmoli „Selga” un “Staburadze” attiecīgi ceturto »

“Laima” sadarbībā ar “Latvijas balzams” piedāvā patiesu Latvijas garšu – konfektes ar Rīgas Melnā balzama upeņu krēmu

Latvijā un ārvalstīs iecienīto zīmolu “Laima” un “Latvijas balzams” sadarbībā radītais produkts, konfektes ar Rīgas Melnā balzama upeņu krēmu, ir īpašs baudījums, ko apvij garšu maģiskais duets – tumšā “Laima” »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investē 1,5 miljonus eiro “Laima” zefīru un marmelādes ražotnes pilnveidošanā

Vadošais konditorejas un uzkodu ražošanas uzņēmums Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” noslēdz pērn uzsākto vērienīgo investīciju programmu ražotņu telpu un darba apstākļu uzlabošanai, kā arī ražošanas procesa pilnveidošanai, kopumā »

Jau trešo gadu aicina uz Šokolādes skolu

Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” šokolādes muzejā jau trešo gadu pēc kārtas, šā gada 10. augustā un 24.  augustā, organizēs unikālo Šokolādes skolu, kuras ietvaros mazajiem gardēžiem būs iespēja nogaršot »

Par 56% pieaug “Laima” piena šokolādes pārdošanas apjomi

Vadošajam konditorejas un uzkodu ražotājam Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pēc veiktajiem uzlabojumiem mīlētākā saldumu zīmola “Laima” piena šokolādes ražošanas tehnoloģijā, kā arī jaunas piena šokolādes līnijas “Tagad” ieviešanas, »

“Laima” šokolādes tāfelīšu vasaras loterija 2016

No 18.jūlija līdz 28.augustam iegādājies jebkuras 2 no “Laima” 100 g šokolādes tāfelītēm “Vāverīte”, “Lācītis Ķepainītis”, “Selga ar cepumu gabaliņiem”, “Sarkanā Magone”, “Trifele”, “Lukss”, “Rigonda”, “Serenāde”, “Krējuma” vai “Piena šokolāde »

7 interesanti fakti par šokolādi

Šodien, 11. jūlijā, tiek atzīmēta Vispasaules šokolādes diena. Tam par godu Latvijā mīlētākais saldumu zīmols “Laima” no agra rīta Rīgā īpaši sveica 11. tramvaja pasažierus. Tika sarūpēti gardi saldumi un »

Pieci iemesli, kādēļ rīkoties TAGAD

“Brand Capital Latvia” 2015. gada dati liecina, ka 62% Latvijas iedzīvotāju vēlas attiecības, bet nevēlas riskēt. Tie arī apstiprina, ka 75% cilvēku visvairāk nožēlo to, ko nav saņēmušies izdarīt un »

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investē 1,5 miljonus eiro piena šokolādes ražošanā un iepazīstina ar jaunu produktu līniju “Tagad”

Vadošais konditorejas un uzkodu ražotājs Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” arEiropas Reģionālā attīstības fonda atbalstu ir veicis uzlabojumus Latvijā mīlētākā saldumu zīmola “Laima” piena šokolādes ražošanas tehnoloģijā un procesos. Ieguldot 1,5 miljonus »

Mīlētākajam saldumu zīmolam “Laima” – jauna vizuālā identitāte

Stiprinot Latvijā mīlētākā saldumu zīmola konkurētspēju, “Laima” ieguvusi jaunu vizuālo identitāti, kas turpina zīmola “Laima” gadu desmitos uzkrātās tradīcijas, bet vienlaikus ieguvusi jaunu, spilgtāku un vitālāku vizuālo veidolu. Pirmais lielais »